Autorski projekt szkoleniowy

,,Najpierw zrób coś, potem zrób to lepiej, potem zrób to lepiej i szybciej - wtedy możesz nazwać się profesjonalistą'' David Belle
#mk-page-title-box-5c179b6334bfc { height: 900px; background-color: ; text-align: center; background-image: url(""); background-attachment:fixed; background-position:center center; } #mk-page-title-box-5c179b6334bfc .mk-page-title-box-title { font-size: 50px; line-height: 50px; font-weight: 900; color: #fff; padding-bottom: 20px; margin-bottom: 20px; letter-spacing: 1px; } #mk-page-title-box-5c179b6334bfc .mk-page-title-box-title--underline:after { background: #fff;} #mk-page-title-box-5c179b6334bfc .mk-page-title-box-subtitle { font-size: 30px; line-size: 30px; font-weight: normal; color: #fff;}
.full-width-5c179b633394a { min-height:100px; padding:0px 0 0px; margin-bottom:0px; } #background-layer--5c179b633394a { background-image:url(http://angbiznes.pl/wp-content/uploads/2015/09/obraz-1.jpg); background-position:center center; background-repeat:repeat; background-attachment: fixed;; }

Akademia ANG Biznes to autorski projekt szkoleniowy, którego najważniejszym celem jest przygotowanie doradcy do pracy z klientem biznesowym. Jak wiele elementów naszej kultury organizacyjnej, powstała w odpowiedzi na sugestie naszych Partnerów, którzy zgłosili nam potrzebę edukacji swoich doradców. Efekty tego programu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego wolne miejsca znikają błyskawicznie, a listy są pełne na kilka tygodni naprzód.

Na polskim rynku nie istnieje firma, która byłaby odpowiednikiem ANG Biznes ani pod względem zakresu świadczonych usług, ani pod względem realizowanego modelu biznesowego. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów w obszarze doradztwa finansowego dla firm sprawia, że jesteśmy w stanie podejść do każdego typu transakcji i poprowadzić naszych doradców w kierunku skutecznych i najlepszych dla klienta rozwiązań.

O PROJEKCIE

Praca z klientem firmowym to część pracy doradcy finansowego, która wymaga szczególnego podejścia i dużej wiedzy. Nie da się jej nauczyć z książek, internetu czy materiałów szkoleniowych. Kluczem jest PRAKTYKA. W ANG Biznes wiemy, jak to robić, a dodatkowo wiemy, jak tę wiedzę przekazać. Co więcej, bardzo chętnie korzystamy z wiedzy ludzi, którzy finansowaniem przedsiębiorstw zawodowo zajmują się od wielu lat i swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych międzynarodowych instytucjach finansowych, pod okiem najlepszych nauczycieli. Nie zapominamy także o tych, którzy przebojem pojawili się na tym rynku i swoim nieszablonowym podejściem do pracy i ludzi pokazują, że praca z przedsiębiorcą może być niezwykle ciekawa i pełna pasji.

Okazało się, że połączenie naszego nieszablonowego podejścia do doradztwa dla firm, dobrej „starej” szkoły bankowej oraz młodości i kreatywności znalazło swoje miejsce, dając ponadprzeciętne rezultaty w Akademii ANG Biznes, która jest naszym autorskim projektem szkoleniowym TYLKO dla naszych Doradców.

STOPIEŃ I

Bardzo intensywne szkolenie, bo zaczynając rano nigdy nie wiemy, o której skończymy. Zaczynamy od podstaw. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w obsłudze firm, bo mamy je my i wiemy, jak Cię tego nauczyć, krok po kroku. Poznasz, jak czytać dokumenty, jakie jest wg nas TOP 10 produktów dla firm na rynku, jak korzystać na co dzień z naszego wsparcia w oparciu nasz unikalny system informatyczny oraz jak zbudować swój pierwszy (lub powiększyć obecny) portfel klientów. To czego jeszcze się dowiesz i nauczysz, na tym etapie musi pozostać tajemnicą.

STOPIEŃ II

Ta część Akademii ANG Biznes przeznaczona jest dla Absolwentów I stopnia oraz Doradców, którzy mają doświadczenie w pracy z firmami. Najnowsze i najbardziej wyrafinowane produkty, wiedza  z najwyższej półki od praktyków, ponieważ prelegentami są szefowie sprzedaży, szefowie ryzyka, analitycy, produktowcy z najlepszych instytucji finansowych oraz przedsiębiorcy, którzy z sukcesami prowadzą swoje firmy. Nasi Absolwenci o tym stopniu mówią: „Wyrafinowana bankowość”.

STOPIEŃ III

Scisle-tajne_napis_banner_BIALE-TLO

SKONTAKTUJ SIĘ

Jeżeli masz do nas pytanie, zostaw swój numer telefonu lub adres email poniżej, skontaktujemy się z Tobą!