Czym się zajmujemy?

Zainspirowani stylem skandynawskim postanowiliśmy nadać starym przedmiotom nowe życie.Fabryka Palet powstała z myślą o tych którzy lubią innowacyjność, najprostsze, ale najlepsze rozwiązania. Aby tworzyć meble z recyklingu nie trzeba być stolarzem, aby sobie z tym doskonale poradzić. Produkty z których tworzymy dają wiele możliwości, potrzeba jedynie odrobinę wyobraźni. Fabryka Palet pokazuje jak w prosty sposób można uzyskać niesamowite aranżacje.

,,Lubimy otaczać się przedmiotami niepowtarzalnymi i wyjątkowymi. Budowa nowych i renowacja starych mebli to fantastyczne pole dla naszej kreatywności.’’

Z palet, skrzynek po owocach, szpul po kablach można wykonać niemal wszystko: stoły, stoliki, łóżka, siedziska, półki, wieszaki, kwietniki i wiele innych. Fabryka Palet to meble które sprawdzają się zarówno we wnętrzach, ogrodach, na tarasach jak i w lokalach usługowych. W Fabryce realizujemy indywidualne wizje i marzenia Naszych klientów.

Jak na naszej drodze pojawiło się ANG Biznes? 

Przez dwa lata istnienia na rynku firma nabrała rozpędu, stała się marką rozpoznawalną. Potrzebowaliśmy inwestycji w markę, profesjonalnych zdjęć, sklepu internetowego i tu z pomocą na finansowanie przyszło nam ANG Biznes. Bezproblemowo i skutecznie w kilka dni załatwiliśmy wszelkie formalności. Dzięki ANG Biznes poszerzyliśmy asortyment i staliśmy się jeszcze bardziej zauważalni w internecie i prasie. 

SKONTAKTUJ SIĘ

Jeżeli masz do nas pytanie, zostaw swój numer telefonu lub adres email poniżej, skontaktujemy się z Tobą!