Czym się zajmujemy?

Gastronomią zajmuję się od ponad 18 lat. Byłam koordynatorem restauracji obsługujących m.in. Pałac Prezydenta RP oraz Kancelarię Prezydenta m.st. Warszawy. Z naszych usług korzystały również znane przedsiębiorstwa, czy kancelarie prawnicze.
Wykształcenie, zdobyta wiedza, doświadczenie, poczucie własnej wartości, wiara w powodzenie oraz wsparcie przyjaciół – to wszystko przyczyniło się do założenia we wrześniu 2009 r. własnej firmy i stworzenie lokalu związanego z działalnością gastronomiczną doskonale nadającą się na spotkania biznesowe, uroczystości rodzinne, prywatki. Restauracja posiadała niecodzienny wystrój, wyśmienitą kuchnię, najlepsze wina z całego świata, a przede wszystkim niecodzienny klubowy charakter, co wprowadzało naszych gości w miłą, dyskretną i sympatyczną atmosferę.
Firma Catering Iwona Malczewska przez lata służy swoim klientom, przede wszystkim przy planowaniu i aranżowaniu różnych uroczystości. Służy radą, pomocą i wsparciem kulinarnym!
Jednak nie wszystko jest tak piękne, jak byśmy tego chcieli. Do podjęcia decyzji o przeniesieniu mojej działalności gastronomicznej w inne miejsce zmusiła mnie sytuacja i sukcesywne pustoszenie budynku, w którym dotychczas prowadziłam działalność. Z początkiem 2013 r., m.in. z powodu wysokiego czynszu z biurowca zaczęły wyprowadzać się firmy – moi stali i potencjalni klienci.Z końcem 2014 r. odwiedzało lokal i korzystało z naszych usług gastronomicznych o 350 osób mniej niż na początku działalności.
Po wielu miesiącach negocjacji , z dniem 10.02.2015 r., podpisałam nową Umowę Najmu  na prowadzenie Bistro w szklanym budynku A– Gdański Business Center przy ul. Inflanckiej 4A, o łącznej powierzchni 485 m2. Otwarcie nastąpiło, z dniem 01.09.2015 r. Dzięki wsparciu Grupy ANG Biznes na rynku miał szansę zaistnieć nowy lokal z pasją, dostępny dla każdego chętnego, posiadający bogatą ofertę i duże zaplecze cateringowe – o nazwie NIUANS Bistro & Cafe.

Jak na naszej drodze pojawiło się ANG Biznes? 

W podjęciu i doprowadzeniu działalności na właściwe tory, Państwo również mi pomogliście. Nasza współpraca w efekcie otworzyła nowy rozdział w mojej karierze. Niesamowite wsparcie, profesjonalizm, zrozumienie i super podejście do klienta sprawia, że odżywa nadzieja na normalność i uczciwą współpracę, którą bardzo cenię. Takiej formy współpracy życzę Państwu, jak i sobie, na kolejne lata.
Dziękując za okazane wsparcie, pozostaję
Z wyrazami głębokiego szacunku
Iwona Malczewska
Catering Iwona Malczewska
Tel. 602 661 654

SKONTAKTUJ SIĘ

Jeżeli masz do nas pytanie, zostaw swój numer telefonu lub adres email poniżej, skontaktujemy się z Tobą!