ANG BIZNES

ANG Biznes tworzą ludzie, którzy z pasją pomagają firmom w zaspokojeniu ich finansowych potrzeb. Jesteśmy przedsiębiorcami i rozumiemy potrzeby przedsiębiorców. Działamy na terenie całej Polski, a głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż produktów finansowych oferowanych przez naszych partnerów – banki i instytucje finansowe.

Na polskim rynku nie istnieje firma, która byłaby odpowiednikiem ANG Biznes ani pod względem zakresu świadczonych usług, ani pod względem realizowanego modelu biznesowego. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów w obszarze doradztwa finansowego dla firm sprawia, że jesteśmy w stanie być skutecznym partnerem dla klientów biznesowych.

wizja

Pomagamy naszym Klientom z sukcesem rozwijać biznes, doradzając im najlepsze dla nich rozwiązania finansowe i wspólnie z partnerami budując odpowiedzialną i etyczną branżę finansową.

Nasza wizja

jest kluczem we wszytkich naszych działaniach

ANG Biznes będzie skuteczną organizacją 

Budujemy wartość firmy w sposób zrównoważony i odpowiedzialny społecznie, łącząc cele ekonomiczne z potrzebami kapitału ludzkiego, przyjętymi i przestrzeganymi wartościami firmy oraz potrzebami społecznymi i środowiskowymi, co pozwala nam zbudować biznes efektywny długoterminowo i trwały.


ANG Biznes będzie skuteczną organizacją 

ANG Biznes zbuduje kapitał ludzki

Ludzie są naszym największym kapitałem i najważniejszą wartością. Nasi ludzie identyfikują się z misją, wizją i wartościami firmy, traktując pracę jako źródło rozwoju osobistego, spełnienia zawodowego i radości.


ANG Biznes zbuduje kapitał ludzki

ANG Biznes tworzy kapitał społeczny

Angażujemy się w inicjatywy na rzecz współpracy międzyludzkiej, dzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i zasobami, dzięki czemu budujemy kapitał społeczny, kapitał zaufania i współpracy, tak aby zmieniać świat na lepsze.


ANG Biznes tworzy kapitał społeczny

ANG Biznes pozytywnie wpływa na środowisko

Każda organizacja wpływa na otaczające je środowisko. Chcemy nie tylko eliminować nasz negatywny wpływ na środowisko, ale również zapewnić przyszłym pokoleniom dostęp do zasobów naturalnych w stopniu nie mniejszym niż ten, jaki stał się naszym udziałem.


ANG Biznes pozytywnie wpływa na środowisko

Nasze wartości

są podstawą sukcesu Naszego i naszych Klientów

Ludzie
Firmę tworzy ich doświadczenie, zaangażowanie i pasja do pracy. To oni są siłą napędową i motorem rozwoju biznesu.

Odpowiedzialność
Tylko zachowując się odpowiedzialnie jesteśmy w stanie zmieniać branżę finansową na lepsze i doradzać naszym klientom produkty, które odpowiadają na ich potrzeby, a także wziąć odpowiedzialność za organizację, którą tworzymy.

Zrównoważony rozwój
Chcemy rozwijać się w sposób zrównoważony, ponosząc odpowiedzialność za nasze działania wobec naszych interesariuszy.

Edukacja
Tempo zmiany naszego otoczenia wymaga od nas nieustannej edukacji, bo tylko dzięki temu będziemy mogli być najlepsi w tym, co robimy.

Etyka
W naszej codziennej pracy kierujemy się wysokimi standardami etycznymi, dzięki temu budujemy zaufanie wśród naszych klientów i współpracowników.

Przedsiębiorczość
To ona zmienia świat, a przedsiębiorczą firmę tworzą ludzie z inicjatywą, samodzielni w myśleniu i twórczy.

Zaangażowanie
Wspólnie działamy na rzecz budowy i rozwoju kapitału społecznego, który jest podstawą współpracy opartej na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Współpracuj z nami

Pomagamy naszym Klientom z sukcesem rozwijać biznes, doradzając im
najlepsze dla nich rozwiązanie finansowe i wspólnie z partnerami budując odpowiedzialną
i etyczną branżę finansową. Dołącz do zespołu doświadczonych doradców biznesowych.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANG Spółdzielnia oraz ANG Biznes S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dziekońskiego 1, w celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych, negocjacji i ewentualnego zawarcia umowy o pracę/współpracę, które przekazałem w niniejszym formularzu.
Informacja dla kandydatów do pracy

Wierzymy

że za sukcesem stoją dobre decyzje - zarówno nasze, jak i naszych Klientów.
Sukces przedsiębiorców jest dla nas ważny, dlatego chcemy wspierać
Klientów ANG Biznes w rozwijaniu działaności.